İŞE ALIM SÜRÜŞ TEST UYGULAMAMIZ İŞE ALIM TEST UYGULAMAMIZ Özel Burak Sürücü Eğitim Kursunun 1980 yılından bu ...           • NASIL SINAV OLACAKSINIZ B,C,D,E,F,H SINIFLARI İÇİN SINAV DEĞERLENDİRME FORMU FORMU OKUYUNUZ.   ALACAĞINIZ EĞİTİMİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ.  ...           • NASIL SINAV OLACAKSINIZ A1,A2,H MOTOSİKLET SINAVLARI DEĞERDİRME FORMU SINAV FORMUNU OKUYUNUZ. A1-A2- VEYA H MOTORSİKLET SINIFLARI DİREKSİYON EĞİTİMİ DERSİ SINAVI DEĞE...           • A2 MOTOSİKLET DERSLERİ VE EĞİTİMİ BURSA'DA VİTESLİ MOTOR EĞİTİMİ VEREN                  ...           • H SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ TÜM ENGELLİLER İÇİN KURSUMUZDA ÖZEL TERTİBATLI ARAÇLARIMIZLA EĞİTİM VERMEK...           • SÜRÜCÜ EĞİTİMİNDE SİMÜLATÖR KULLANMANIN ÖNCÜSÜYÜZ        2006 yılından beri direksiyon derslerinden önce adaylarımızı ö...           • STAJYER EHLİYET DÖNEMİ BAŞLIYOR BİR AN ÖNCE EHLİYETİNİZİ ALINIZ... Sürücü eğitimine Avrupa Birliği (AB) kriterleri getiriliyor. Yeni uygulamada ehliy...           • Kredi Kartına 4 Taksit !!! Kurs Ücretine; Garanti, Denizbank, Yapıkredi, Vakıfbank ve İşbankası kredi kartlarına taksit ...           • Kursumuzda   Direksiyon çalışmalarından önce similatör eğitimi ile kursiyerlerimizin a...           • Kursumuza Güvenin   Direksiyon eğitimlerimiz uzman hocalar eşliğinde şehir içerisinde yapılmaktadır....           
Adres:

Setbaşı Meydanı Yeşil Cad. Caner Apt. No.:5/2 BURSA

Tel :
 (0 224)
328 42 04
 (0 224) 328 42 24

MSN : burakmtsk@hotmail.com

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 55511
Aktif: 4
Bugün: 52
Dün: 129

Bilgilendirme İşaretleri


Önceki: Tehlike ve Uyarı İşaretleri
Sonraki: Otoyol İşaretleri
Site İçi Arama
Ehliyeti Olanlar...

Ehliyeti aldınız. Ancak araç kullanamıyorsunuz.Gelin Şehir İçerisinde sizlere de Direksiyon Dersi verelim.Alacağınız iyi bir direksiyon dersi sizin ve ailenizin hayat sigortanız olacaktır.Özel Direksiyon derslerimiz Net 1 saat direksiyon başında yoğun şehir trafiğinde verilmektedir.İyi bir direksiyon dersi almadan sakın trafiğe çıkmayınız.

PARANIZ HAYATINIZDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR.

 

Bilgi İçin Kursumuza Müracaat Ediniz.

328 42 24-04

Ehliyet Alacaklar...

İLKOKUL MEZUNLARI GEÇ KALMADAN KAYDINIZI YAPTIRIN.

İyi bir direksiyon eğitimi almak için kursumuz bu konuda iddaalıdır. İyi bir direksiyon eğitimi almadan SAKIN TRAFİĞE ÇIKMAYINIZ. Paranız hayatınızdan değerli değildir.

DÖNEM BAŞLAMA TARİHİ

10 MAYIS 2014

Anket
Sürücü kurslarında teorik dersler tamamen kaldırılmalı mı ?
Evet
Hayır

Geçmiş Anketler

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Prusa Web