E SINIFI EHLİYET BURSA E sınıfı sürücü belgesi alınabilmesi için ; ·    ...           • KURSUMUZDA B SINIFI EHLİYET ................. .......SINIRSIZ SİMİLATÖR VE 12 YADA 20 SAAT AKAN TRAFİK ...           • ÖZEL DİREKSİYON DERSİNİZLE 3 GÜNDE TRAFİKTEKİ YERİNİZİ ALIN     Sevgili sürücü adayları.Araç kullanmak bir yetenek işi değil...           • NASIL SINAV OLACAKSINIZ B,C,D,E,F,H SINIFLARI İÇİN SINAV DEĞERLENDİRME FORMU FORMU OKUYUNUZ.   ALACAĞINIZ EĞİTİMİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ.  ...           • NASIL SINAV OLACAKSINIZ A1,A2,H MOTOSİKLET SINAVLARI DEĞERDİRME FORMU SINAV FORMUNU OKUYUNUZ. A1-A2- VEYA H MOTORSİKLET SINIFLARI DİREKSİYON EĞİTİMİ DERSİ SINAVI DEĞE...           • A2 MOTOSİKLET DERSLERİ VE EĞİTİMİ BURSA'DA VİTESLİ MOTOR EĞİTİMİ VEREN                  ...           • H SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ TÜM ENGELLİLER İÇİN KURSUMUZDA ÖZEL TERTİBATLI ARAÇLARIMIZLA EĞİTİM VERMEK...           • SÜRÜCÜ EĞİTİMİNDE SİMÜLATÖR KULLANMANIN ÖNCÜSÜYÜZ        2006 yılından beri direksiyon derslerinden önce adaylarımızı ö...           • STAJYER EHLİYET DÖNEMİ BAŞLIYOR BİR AN ÖNCE EHLİYETİNİZİ ALINIZ... Sürücü eğitimine Avrupa Birliği (AB) kriterleri getiriliyor. Yeni uygulamada ehliy...           • Kredi Kartına 9 Taksit !!! Kurs Ücretine; Garanti, Denizbank, Yapıkredi, Vakıfbank ve İşbankası kredi kartlarına taksit ...           
Adres:

Setbaşı Meydanı Yeşil Cad. Caner Apt. No.:5/2 BURSA

Tel :
 (0 224)
328 42 04
 (0 224) 328 42 24

MSN : burakmtsk@hotmail.com

E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 83216
Aktif: 3
Bugün: 37
Dün: 155

Bilgilendirme İşaretleri


Önceki: Tehlike ve Uyarı İşaretleri
Sonraki: Otoyol İşaretleri

DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİLİĞİ SERTİFİKASI ALMIŞ, ANCAK BU İŞİ HİÇ YAPMAMIŞ OLANLARA DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİLİĞİ DERSİ VERİYORUZ.BİR ADAYI SIFIRDAN ALIP SINAVA KADAR YETİŞTİRME METOTLARINI ÖĞRETİYORUZ.UYGULAMALI OLARAK BU DERSLERE KATILAN HOCLARIMIZIN İŞ BULMA OLASILIĞI ARTMIŞ OLACAKTIR.12 SAAT VERİLEN DERSLERİMİZİN ÜCRETİ 500 TL DİR.

TEL: 0224 328 42 04

       0224 328 42 24

Site İçi Arama
Ehliyeti Olanlar...

Bursa da Yıldırım,Osmangazi,Bademli,Nilüfer tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Özel Direksiyon Dersi Alırken Dikkat Edin....

Profesyonel eğitimcilerden ders alınız...

Direksiyon eğitim vitesli  araçlarımız H.Getz ABS fren, klimalı ve pedallıdır.

Otomatik vites aracımız Honda Jazz ABS fren,klima ve pedallıdır.

H sınıfları bedensel engelli adaylara özel tertibatlı araçlarımız mevcuttur.Özel tertibatlı araçları olan tek kurs olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca eğitim süresince dilerseniz evinizden alıp eve bırakma hizmetimiz mevcuttur.

Ehliyetli kursiyerlerimize kendi araçlarıyla özel ders imkanı...

328 42 04- 328 42 24

Ehliyet Alacaklar...

İLKOKUL MEZUNLARI GEÇ KALMADAN KAYDINIZI YAPTIRIN.

İyi bir direksiyon eğitimi almak için kursumuz bu konuda iddaalıdır. İyi bir direksiyon eğitimi almadan SAKIN TRAFİĞE ÇIKMAYINIZ. Paranız hayatınızdan değerli değildir.

DÖNEM BAŞLAMA

10 MAYIS 2015

 

   SINAV TARİHİ

27 HAZİRAN 2015

 

Anket
Sürücü kurslarında teorik dersler tamamen kaldırılmalı mı ?
Evet
Hayır

Geçmiş Anketler

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Prusa Web